Antrajį ratą „Džiugas” pradėjo lygiosiomis
35461652263_b5d905c54f_b

Telšių „Džiugas” antrajį LFF I lygos ratą pradėjo rungtynėmis namie prieš Kauno „Stumbro” B ekipą. Po atkaklios kovos užfiksuotos lygiosios 0:0.

Jau nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė labai atkakli kova, kurioje nei viena komanda nesiruošė anksčiau laiko kelti baltos vėliavos. Žaidimas buvo apylygis, tačiau gerų situacijų įvarčiui pasiekti žiūrovai pirmajame kėlinyje praktiškai neišvydo.

Reikėtų išskirti epizodą, kai kamuolį į vartus atsidūręs vienas prieš vartininką pasiuntė puolėjas Erickas Kassi, vis tik arbitrai užfiksavo nuošalę.

Kelių šimtų futbolo gerbėjų palaikomas „Džiugas“ po pertraukos surengė keletą pavojingesnių išpuolių, iš kurių pavojingiausias buvo naujoko K.Levšino smūgis.

Susitikimo pabaigoje „Stumbro” B legionierius Kgaogelo Sekgota vos neišvedė svečių į priekį. Paskutinę akimirką „Džiugą“ įspūdingu šuoliu išgelbėjo Ronaldas Grižas.

Šiose labiau gynybinio plano rungtynėse nei vienai komandai nepavyko primesti savo tempo. Nors rungtynės ir buvo sunkios, „Džiugui” pavyko išsaugoti nepralaimėtų rungtynių seriją – dabar telšiškiai nepralaimi 9 rungtynėse iš eilės. Po pertraukos grįžę futbolininkai sekančias rungtynes žais jau penktadienį Pakruojyje.