2%

SKIRKITE DALĮ (IKI 2 PROC.) VŠĮ „TELŠIŲ FUTBOLO ATEITIS“

Mielieji ir mielosios,

Futbolo fanai ir gerbėjai,

Brangūs sporto mylėtojai,

Tėveliai, seneliai ir močiutės

Rėmėjai, kolegos ir futbolininkai

KARTU GALIME DAUGIAU!

Jei dar niekam nepaskyrėte savo 2% gyventojų pajamų mokesčio, maloniai prašome paskirti jį mūsų futbolo įstaigai  VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ (Įm.k. 303277685), kuri rūpinasi futbolo vystymu Telšių rajone ir plėtoja klubo FC „Džiugas“ veiklą, organizuoja įvairius renginius visom amžiaus grupėms.

Mūsų vizija – tapti patraukliausiu futbolo centru Žemaitijoje, o vienas pagrindinių klubo tikslų – suteikti kuo profesionalesnes futbolo ugdymo paslaugas bei užtikrinti, kad kiekvienam auklėtiniui kiekviena diena praleista mūsų klube sutektų tokios patirties bei įgūdžių, kurie padėtų karjeroje pasiekti aukštumų.

Prie to prisidėti visai nesunko! O ir suteikti paramą – Jums nieko nekainuoja.

Paramos lėšos bus skiriamos konkretiems TIKSLAMS:

  1. Senojo stadiono naujinimo bei išlaikymo darbams;
  2. Jaunimo laisvalaikio zonos įkūrimui.

Pirmiausia, tam, kad vaikas galėtų siekti savo tikslų, jam būtina suteikti sąlygas tų tikslų siekti bei padėti kuo ilgiau neprarasti susidomėjimo ir aistros.

Šių minčių vedami, mes raginame padėti ,,atsistoti ant kojų“ senajam stadionui, kuris vienareikšmiškai praplėstų futbolo treniruočių galimybes. Taip pat stadiono atsistatymas  būtų puiki dovana Jums patiems ir Jūsų artimiesiems, siekiant laisvalaikį leisti aktyviai.

Dar vienas aspektas, kuris mūsų laikais labai svarbus – išlaikyti jaunimo susidomėjimą ir dėmesį ilgesnį laiko tarpą, todėl neabejojame inovatyviia jaunimo laisvalaikio zonos įkūrimo nauda.  (Pridedame priede viziją).  Laisvalaikio zona prisidėtų prie mūsų klubo jaunuolių neformalaus ugdymo ir žinių pateikimo, futbolo tematika, inovatyviu – šių dienų būdu. Taip pat ji sukurtų jaukesnę aplinką, to sekoje jaunimas norėtų ilgiau šioje vietoje drauge pasilikti, o tai reiškia – tarpusavio komunikaciją ir aktyvią diskusiją: tiek treniruočių bei futbolo žinių temomis, tiek komandos ir mokyklinės  veiklos klausimais.

Be viso to, šioje zonoje numatomas TRMP (Telšių rajono mokinių parlamento) ir jų draugų įsitraukimas. Tam, kad vyresnieji galėtų išmėginti savo jėgas ,,mokytojo“ profesijoje – jie turės progą mažiesiems vesti savo norimus užsiėmimus. Mažiesiems tai – įdomiai ir naudingai praleistas laikas. Vyresniems – geros pamokos, ieškant informacijos apie pasirinktą temą, puiki viešojo kalbėjimo praktika, galiausiai, sunkių, tačiau praktiškų uždavinių sprendimas, norint viską puikiai suorganizuoti, sudominti mažuosius, išlaikyti jų pagarbą bei rasti bendrą kalbą.

Tam, kad dar jauna, bet vis dėlto – mūsų ateitis,  judėtų sparčiai, siekiant savo tikslų, padėkime jiems, suteikdami tam sąlygas.  Prisidėti visai nesunku! O ir suteikti paramą – Jums nieko nekainuoja. Tikimės, kad galite paraginti ir savo aplinkos žmones, kolegas, artimuosius. Dėkojame.

Užpildytas paramos formas VMI reikia pateikti iki 2018m. gegužės 1d.

Mūsų rekvizitai:

VšĮ „Telšių futbolo ateitis“

Gavėjo indentifikavimo numeris (įmonės kodas): 303277685

Atsisk. Sąsk.: LT444010051001962884

Informaciją apie  2% paramą nuo pajamų mokesčio skyrimą galite rasti mūsų internetinėje svetainėje http://www.fcdziugas.lt/parama/2-2/

Kaip skirti paramą?  Užpildykite prašymo FR0512 formą ir pateikite Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) iki 2018 m. gegužės 1d. vienu iš nurodytų būdų:

1) Perduokite užpildytą prašymo formą mums (FC Džiugas administyracijai), o mes išsiųsime VMI;

2) Elektroniniu būdu elektroninio deklaravimo sistemoje (https://deklaravimas.vmi.lt/);

3) Įdėkite prašymą į voką, užklijuokite ir nuneškite į VMI;

4) Įdėkite prašymą į voką, užklijuokite ir išsiųskite paštu adresu: Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

FR0512 formą ir jos pildymo pavyzdys prisegti.

FR0512 forma

FR0512 formos pildymo pavyzdys

KARTU GALIME DAUGIAU!

Dėkojame už Jūsų pozityvumą ir gerumą!

Kilus klausimams, rašykite:  info@fcdziugas.lt, skambinkite: +370 630 59801