Sveikiname FIFA WORLD CUP 2018 Totalizatoriaus nugalėtoją-Nijolę

Nuslūgus aistroms pasibaigus FIFA 2018 pasaulio futbolo čempionatui, norime paskelbti ir pasveikinti visą čempionato metu FC ,,Džiugas“ organizuojamo totalizatoriaus nugalėtojus.

Iš viso totalizatoriuje buvo užsiregistravę 191 dalyvis, o prizus laimėjo pirmi dešimt teisingai atspėjusių čempionato rungtynių baigtis.

10-oji vieta atiteko ,,Ciobrelis“, 9-oji ,,Pawel“, 8-oji Gabrielei, 7-oji Modestui, 6-oji ,,AiC“ šiems dalyviams bus įteikti totalizatoriaus rėmėjo TICHĖ įsteigtas specialus prizas Tichė mineralinis vanduo ir dvi firminės stiklinės.

Ypač sveikiname pirmąjį penketuką kurie nepaliko jokių vilčių kitiems totalizatorių dalyviams, o tarp 3 ir 5 vietų, iki pat čempionato pabaigos vyko atkakli kovo, visus dalyvius skyrė vos vienas taškas. Penktoji vieta atiteko Virginijui, ketvirtoji – Mantui ir trečioji – ,,Lemandriui“.

O antrąją vietą iškovojęs Andrius nuo trečios vietos atitrūko 5 tšk., bet deja, pirmos vietos pasivyti taip jam ir nepavyko. Pirmąją vietą iškovojo nuo pat čempionato pradžios į lyderių pozicijas įsiveržusi ir visą čempionatą tiesiai žengusi link nugalėtojos titulo – Nijolė, kuriai atiteks firminiai FC ,,Džiugo“ klubo marškinėliai ir žinoma Tichė mineralinis vanduo ir dvi firminės stiklinės.

Antros ir penktos vietos nugalėtojams taip pat atiteks Tichė mineralinis vanduo ir dvi firminės stiklinės bei specialūs rėmėjų įsteigti prizai: antrai vietai – Joma kuprinė, trečiai ,,Džiugo“ šalikas, ketvirtai – Joma futbolo kamuolys ir penktai – Joma krepšys.

Dar kartą norime pasveikinti visus dalyvius ir nugalėtojus, ir palinkėti sėkmės kituose FC ,,Džiugo“ klubo organizuojamuose žaidimuose, o su nugalėtojais bus susiekta asmeniškai dėl prizų atsiėmimo.