Įvarčių lietus trečiajame LFF taurės etape, kovoje prieš „DFK Dainavą“
FB_IMG_1465285248270

LFF taurės trečiojo etapo rungtynėse su Alytaus „DFK Dainava“ Telšių „Džiugas“ parodė geriausią formą ir profesionalumą. Po atkaklios ir ypač rezultatyvios kovos jam pavyko išplėšti iš Alytaus ekipos pergalę rezultatu 5-3 bei užsitikrinti vietą LFF taurės aštuntfinalyje. Telšiškiai žaidė be savo kapitono Andriaus Lipskio, o jo pareigas laikinai perimti teko Davydui Arlauskiui. Kova aikštelėje užvirė nuo pirmos minutės, tačiau 37-ąją minutę po pirmojo Eduard Serbul įvarčio prasidėjo tikrasis, žūt būtinis mūšis. 48-ą minutę telšiškių persvarą aikštėje padidino rezultatyviausias šio sezono „Džiugo“ žaidėjas Rokas Petrikas. Šis įvartis iš miego pažadino ir „DFK Dainavos“ futbolininkus: jau 55-ą minutę kamuolį į priešininkų vartus pasiuntė Dariuš Zachaževskij. 73-ią minutę rezultatą sulygino Renaldas Stankevičius, tačiau neilgam, nes jau 76-ą minutę Rokas Petrikas dar vienu taikliu savo smūgiu išvedė „Džiugą“ į priekį. Paskutines 10 žaidimo minučių įvarčiais tiesiog lijo – 81-ą minutę dar kartą pasižymėjo Eduard Serbul, 83-ią Davydas Arlauskis, o 90-ąją rungtynes vainikavo, tačiau nieko nebenulėmė taiklus Dariuš Zachaževskij smūgis. Artimiausios LFF I lygos „Džiugo“ rungtynės namuos vyks birželio 18 d. su Kretingos „Minijos“ ekipa. Kviečiame atvykti ir aktyviai palaikyti!