„Džiugas“ sulaukė solidaus pastiprinimo iš „Atlanto“

„Džiugo“ komanda ypač aktyviai ruošiasi naujam sezonui bei pristato dar vieną naujieną. Šiais metais komanda pasipildys dar dviem naujais žaidėjais, kurie atvyko tiesiai iš Klaipėdos „Atlanto“. Tai – Skirmantas Rakauskas ir Rusijos pilietybę turintis žaidėjas Arkadijus Želninas. Abu žaidėjai atstovaujant ,,Džiugą” jau  spėjo sužaisti dvejas draugiškas rungtynes – prieš Rygos FK „Auda“ ir Klaipėdos FK „Koralą“. 

21 metų Skirmantas Rakauskas yra universalus futbolininkas –  gali žaisti ir saugo, ir puolėjo pozicijose. Žaidėjas taip pat turi ir pakankamai patirties – iki šiol yra sužaidęs virš 50 rungtynių atstovaudamas Klaipėdos „Atlantą“ (A lygoje, Europos lygos atrankoje), taip pat apie 50 rungtynių atstovaudamas įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines.

Arkadijus Želninas yra 18 metų vartininkas iš Rusijos, kuris prieš šį sezoną iš Kaliningrado „Baltika“ atvyko į FK „Atlantą“. Vartininkas turi puikias galimybes šį sezoną tapti pagrindiniu „Džiugo“ vartų saugu. Linkime naujiesiems „Džiugo“ šeimos nariams gero starto bei stulbinančių rezultatų!