Merginų futbolas Telšiuose atgyja
120718674_1490038847874037_6281742910321816950_o

Spalio 3 d. visoje Lietuvoje minint Kūno kultūros ir sporto dieną į Telšių centrinį miesto stadijoną nuo pat ryto pradėjo rinktis merginų futbolo komandos iš Vilniaus, Tauragės, Vilkijos, Mažeikių ir Plungės, o Telšių garbę gynė net dvi FC ,,Džiugas“ merginų komandos. Turnyre merginos žaidė 8×8 rato sistema, du pogrupiai po 4 komandas.

Merginos gali ir nori žaisti futbolą, tai visos sportininkės įrodė turnyre atiduodamos visas jėgas, tad gerų emocijų ir gražių įvarčių netrūko.

Visos komandos buvo apdovanotos medaliais, prizininkės taurėmis, o komandų naudingiausios žaidėjos, prizais.

Turnyrą papuošė ir užbaigė moterų mėgėjų 5×5 futbolo turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos iš Telšių lopšelio-darželio ,,Eglutė“, FC ,,Džiugo“ administracijos, futbolą lankančių vaikų mamyčių, ,,Džiugo“ fanių ir svečių iš Mažeikių FK ,,Triumfas“.

Šiame turnyre pralaimėjusių nebuvo. Tokia šventė Telšiuose buvo surengta pirmą kartą ir FC ,,Džiugas“ klubo merginų trenerė Margarita Vagdarytė tikisi, kad tai taps gražia tradicija. O visas moteris ir mergaites ji skatina drąsiai išbandyti šią nuostabią sporto šaką ir atrasti šio žaidimo grožį kartu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration