KLUBAS

Futbolas. „Tai ne šiaip sau sportas. Futbolas žaidžiamas visame pasaulyje, nesvarbu, kokia tautybė, religija, valstybės sandara ar šalies bendrasis vidaus produktas. Tą pačią futbolo komandą gali dievinti ir turtuolis, ir vargšas, ir liberalas, ir konservatorius savo knygoje „Globalusis futbolas“ (Vilnius, Eugrimas 2008) rašė Egidijus Vareikis. Kalbėdamas apie globalizacijos reiškinį Egidijus Vareikis papildo: „Futbolas yra pats globaliausias reiškinys pasaulyje, futbolas – simbolis to, ką turime vadinti globalizacija. Ar gi neverta pritarti šiems žodžiams, kuriais žymus rašytojas, tačiau neprofesionalus sportininkas, sulygino futbolą su globaliu pasauliu, akivaizdžiai išryškindamas futbolo kuriamą pridėtinę vertę visiems, nelygu kur tu bebūtum ir koks tu bebūtum – kiekvienas gali žaisti!

Pastaraisiais metais keičiasi visuomenės požiūris į vaikų, jaunimo ugdymo ir laisvalaikio užimtumą, atgimsta poreikis sportui. Fizinis aktyvumas – kūno kultūra ir sportas tampa vis dažnesniu šiuolaikinės visuomenės reiškiniu. Aktyvus poilsis, judri ir įdomi veikla: mažina psichinį nuovargį, didina ir palaiko darbingumą bei gerina fizinę būklę. Sportavimo įgūdžiai turi įtakos gyvenimo kokybei ne tik dėl sveikatos pagerėjimo, bet ir dėl sportinės veiklos poveikio bendruomenės solidarumui, jaunimo socializacijai bei visuomenės sanglaudai.

Taigi mūsų klubas savo veikloje būtent to ir sieks – paskatinti ir sudaryti kiekvienam sąlygas sportuoti, suvokti viso to prasmę ir naudą.

Vadovo žodis.

Noriu padėkot visiems už palaikymą ir pasitikėjimą. Džiaugiuosi už Telšių futbolo bendruomenę, valdžios atstovus ir rėmėjus, kurie pritarė mūsų iniciatyvai ir padėjo žengti pirmuosius žingsnius iki pasiekėme šią stotelę. Pakankamai sustiprėję esame pasiruošę žengti dar toliau ir sieksime nei vieno iš Jūsų nenuvilti.

Mes atsiradome tam, kad padėtume kiekvienam telšiečiui iš naujo pamilti futbolą, patikėti, kad mūsų miestas gali turėti puikią komandą bei paruošti talentingą jaunimą. “Vėjas nepučia tam kas neturi uosto į kurį plauktų” – tai viena mėgstamiausių mano metaforų, kuri atspindi mūsų įstaigos atsiradimą. Vadovaujantis šiais žodžiais ir dirbant iš širdies, aš tikiu, mums kasdien pakaks jėgų judėti į priekį ir leis užtikrinti sėkmingą veiklos tęstinumą. Mes turime daug tikslų, kuriuos kryptingai sieksime įgyvendinti ir tikime, kad sąžiningai ir atsakingai dirbant sėkmė mus taip pat lydės. Mes norime dovanoti futbolo šventes Telšiams ir džiaugtis mūsų komandų pasiekimais.Paveikslelis3