KITOKS POŽIŪRIS Į VAIKŲ FUTBOLĄ: KVIEČIA LFF C LICENCIJOS KURSAI
0000010193_1200_800_withoutgrow

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia įgyti naujų žinių arba jas atnaujinti ir dalyvauti didelio pasisekimo ir puikių atsiliepimų sulaukusiuose LFF C licencijos kursuose.

 Kursai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams, bei tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie užsiėmimų su vaikais iki 12 metų.

 Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose gali atrasti naujų idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių su kitais pedagogikos klausimais. Mūsų rengiamoje programoje didelį dėmesį kreipiame į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengdami programą konsultavomės su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC).

 KAIP PRADĖTI?

• Norint dalyvauti reikia iki spalio 1 d. baigti dešimties valandų LFF internetinį kursą „Kitas požiūris“ (Jį galite rasti čia: www.futbolotreniruotes.lt/ -> C licencija ->

Pasirinkite Jums tinkančią grupę).

• Po kurso baigimo sistemoje paspaudę mygtuką „REGISTRACIJA Į C LICENCIJĄ“ užpildyti registracijos laukus, paspausti patvirtinimo mygtuką ir sulaukti automatinio patvirtinimo laiško.

• Dėl vietos rezervacijos mokymuose (vietų skaičius ribotas) ar kitos informacijos galite kreiptis į (Ignas Marcinkevičius, elektroninis paštas i.marcinkevicius@lff.lt tel. nr. 8 626 03 234)

• Visos LFF C licencijos kursų kaina – 99 EUR.

KAS TOLIAU?

2019 m. spalio 11-12 d. (penktadienį ir šeštadienį) Sudeikiuose, vyks pirmasis iš dviejų gyvų seminarų (nakvyne ir maitinimu pasirūpins organizatoriai). Pradžia planuojama 11 d. apie 10 val.; Dalyvių skaičius ribotas (viso iki 45).

 KIEK IŠ VISO PRIREIKS LAIKO LICENCIJAI GAUTI?

LFF C licencijos programa sudaryta iš 64 valandų:

Trumpa mokymų programa pagal eiliškumą:

1.LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų (nemokamas).

Toliau mokama dalis (2-7 pt. Iš viso 99 EUR).

2.Spalio 11-12 d. gyvas seminaras Sudeikiuose, Utenos raj. – 16 valandų.

3.Savarankiškas darbas – 12 valandų.

4.nternetinio kurso II dalis – 6 valandos.

5.Gruodžio 6-7 d.- antrasis gyvas seminaras Sudeikiuose – 14 valandų.

6.Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.

7.Apmokėjimas bei sertifikato gavimas.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration