Įsibėgėja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) 2020 Pirmos lygos čempionatas
93EA89F0-D10B-4CC7-B6BE-9F71A2A42669

Įsibėgėja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) 2020 Pirmoslygos čempionatas, kuriame praeitų metų nugalėtojas Telšių ,,Džiugaspo 8 turų stabiliai rikiuojasi pirmoje turnyrinėslentelės vietoje. Per aštuonerias rungtynes Džiugo futbolininkai žengia be pralaimėjimų ir savo sąskaitoje turi 6 pergales ir 2 lygiąsias.Šiam rezultatui įtakos turi prieš sezonąišsaugotas branduolys, kuriame pirmais smuikais ir toliaugriežiakomandos senbuviai kapitonas Davydas Arlauskispelnęs net 7 20 įvarčių bei Andrius Lipskis pasižymėjęs 3 kartus, vienas pagrindinių ginybos ramsčių Tomas Rapalavičius. Tačiau verta paminėti ir kitus futbolininkus, tokius, kaip komandos vartininkai Marius Paukštė ir Povilas Survilas, kurie užtikrintai gina komandos vartus bei senbuvisuniversalus gynėjas Kostiantyn Shults.

Komandos naujokų adaptacija, panašu, kad neužsitesė ir jaunuo pirmųjų rungtynių užtikrintai rungtyniauja Yudai Koike savo kamuolio kontrole ir prasiveržimais drąskantis visųpriešininkų gynybines linijas. Labai smagu ir dėl jaunojo(2004 gim.m) Domanto Šlutos, kuris iki šiol demonstravoužtikrintą ir efektyvų žaidimą.

Šių metų LFF Pirmos lygos čempionatas vyks 1,5 ratosistema, kas reiškia kad visos komandos tarpusavyje sužais povienerias rungtynes (viena ratą) ir tada 8 stipriausioskomandos atsiskirs kovoti dėl 1-8 vietos ir teisės kitąmetrungtyniauti aukščiausioje šaliesA lygoje į kurią sportiniuprincipu pateks pirmos 4 komandos, o likusios komandos žaisdėl 9-14 vietos, kitaip tariant dėl išlikimo, nes 2 paskutinėsvietos turėtų užleisti vietą naujokams.

Mūsų Džiugo futbolininkams pirmajame rate liko sužaistipenkerias rungtynes, kuriose laukia tokios komandos kaipKauno ,,Hegelmann”, Alytaus ,,Dainava”, Kėdainių,,Nevėžis”, Šiaulių ,,Šiauliai”, Vilniaus ,,Vytis”. Būtinapažymėti, kad visos komandos pagal dabartinė rikiuotę yra pirmojo aštuoneto, todėl kiekvienos akistatos kaina bus dviguba, o rungtynės atkaklios, todėl labai svarbus sirgaliųpalaikymas jau artimiausiose rungtynėse prieš Kauno,,Hegelmannkomanda liepos 31d. Telšių miesto centriniamestadione 19:00.

Komandos tikslai nesikeičia, Džiugas siekia apginti čempionųtitulą ir išsikovoti teisę sportiniu principu dalyvauti kitų metųA lygos čempionate. Organizacine prasme klubas tam ruošiasijau dabar, nuolat ieškoma naujų partnerių ir rėmėjų, kiekįmanoma gerinama infrastruktūra ir vis profesionaliausprendžiami kiti organizaciniai klausimai. Norimepasidžiaugti, kad pastangos duoda vaisių ir prie mūsų futbološeimos naujai prisijungė tokie žinomi prekiniai ženklai, kaipnatūralus mineralinis vanduo ,,Vytautas”, “Balticum TV”,  UAB ,,Storomair kiti.  

Telšiai yra futbolo miestas ir tai įrodo mūsų sirgaliųbendruomenė, kuri yra viena didžiausių ir aktyviausių visojelietuvoje, kas suteikia visai komandai dar didesnio stimulokovoti dėl pergalių ir atiduoti visas jėgas vardan Telšių miesto, vardan mūsų miesto sporto populiarinimo.


Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration