Įnirtingoje kovoje – „Džiugo” pergalė
59751497_1052798708264722_1907663128141758464_n

Gegužės 8 dieną 6 turo rungtynėse „Džiugas” namie priėmė FK „Vilniaus” futbolininkus. Teisėjo švilpukas rungtynių pabaigoje užfiksavo telšiškių pergale rezultatu 3:2 (2:0)

Jau 3 minutę „Vilniaus” gynėjai nesugebėjo išmušti į baudos aikštelę atėjusio perdavimo, o tuo pasinaudojo Skirmantas Rakauskas, įmušęs pirmąjį savo įvartį šiame sezone – 1:0.

„Džiugas” po įmušto įvarčio apsukų nemažino ir toliau dominavo aikštėje. Nepaisant kelių svečių kontraatakų, telšiškiai aikštėje su kamuoliu žaidė didžiąją dalį laiko, o 39 minutę Edvinas Sirutavičius kiek sau neįprasta dešine koja puikiu tolimu smūgiu įmušė antrąjį rungtynių įvartį – 2:0.

42 minutę svečių gynėjas tik kone paskutinės vilties pražanga sustabdė „Džiugo” išpuolį, tačiau teisėjas parodė tik geltoną kortelę.

Antrojo kėlinio pradžioje džiugiečiai pataikė į svečių vartų virpstą, o 64 minutę antruoju smūgiu rezultatą patrigubino Andrius Lipskis – 3:0.

Nors rezultatas tapo triuškinantis, svečiai neketino nusileisti ir jau 69 minutę kiek kurioziniu įvarčiu rezultatą sušvelnino Lukas Juodkunaitis.

90 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Papšys, o dar labiau užsivedę svečiai po Erik Motuz smūgio galva įmušė dar vieną įvartį – 3:2.

„Džiugui” per likusį laiką pavyko išlaikyti pranašumą ir iškovoti dar vieną pergalę. Po šių rungtynių „Džiugas” pakilo į 2-3 turnyrinės lentelės vietą ir kartu su Alytaus DFK „Dainava” turi 13 taškų ir vienodą įvarčių santykį. Vienomis rungtynėmis daugiau sužaidęs Kėdainių „Nevėžis” turi 14 taškų.