FC „Džiugas“ parvežė dar 3 taškus iš Kauno
nfa-dziugas

Mūsų reprezentacinė komanda toliau džiugina futbolo sirgalius. FC „Džiugas“ LFF I-oje lygoje pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki 9 kai praėjusiame ture, rugsėjo 15 d., išvykoje 2:3 (2:1) nugalėjo Kauno „NFA“ komandą ir parvežė dar 3 svarbius taškus.Rungtynės prasidėjo itin atkakliai, nuo pat rungtynių pradžios dominavo atakuojantis žaidimas. Deja toks žaidimas kurį laiką buvo labiau priimtinesnis kauniečiams kurie skaudžiai nubaudė ,,Džiugo“ komandą. Pirmasis įvartis 11 min. į telšiečių vartus krito po tiksliai atlikto baudos smūgio.
Antrasis įvartis į ,,Džiugo“ vartus krito visai netrukus, jau 13 min. po grubios vidurio gynėjų klaidos. Po šio netikėto ir skaudaus rezultato Telšių futbolininkai nesutriko, surezgė ne vieną pavojingą ataką prie varžovų vartų ir jau 19 min. ,,Džiugo“ kapitonas Davydas Arlauskis puikiu smūgiu prigesino varžovų ambicijas. Toliau žaidimas aprimo ir 1 kėlinys baigėsi 2:1 NFA naudai.
Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo žemaičiai ir jau 48 min. po įspūdingo jaunojo Sergėj Amirzian reido nuo vidurio aikštelės, smeigė dar vieną įvartį į varžovų vartus išlygindamas rezultatą 2:2.
Rungtynėms artėjant į pabaigą buvo padaryti du sėkmingi telšiečių keitimai, į aikštę išbėgo Marius Šluta, o dar po keleto minučių jaunasis ,,Džiugo“ žaidėjas Kipras Keliauskas, kuris vos tik pasirodęs aikštelėje, netikėtai užklupo varžovų gynėją, perėmė kamuolį ir net stumiamas varžovo sugebėjo atlikti rezultatyvų perdavimą Mariui Šlutai, kuris šaltakraujiškai apgavo varžovų vartininką ir visų džiaugsmui persvėrė rezultatą 3:2 telšiečių naudai.
Šiuo metu su 40 taškų Džiugas ir Kėdainių ,,Nevėžis“ dalijasi 2-3 vietomis, priekyje praleisdami tik Panevėžio komandą ir likus 6 turams turi ne tik teorines bet ir realias galimybes kovoti dėl prizinių vietų. Laukia sunkus ir lemiamas LFF I lygos čempionato periodas todėl laukiame visų palaikymo.
Artimiausios rungtynės jau šį penktadienį (2018.09.21) 17:00 val. Centriniame stadione, Birutės g.7, Telšiuose. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti siekiant naujos pergalės. Kartu galime daugiau!