„Džiugo“ peržiūroje – keturi užsieniečiai

Telšių „Džiugas“ toliau aktyviai rengiasi artėjančiam sezonui. Keliais pajėgiais naujokais pasipildęs klubas ir toliau ieško žaidėjų, galinčių sustiprinti komplektaciją. Būtent tokiais žaidėjais gali tapti į peržiūrą atvykę rusas Nikita Verkhunovas, azerbaidžanietis Elsavaras Bakirzadehas, brazilas Leo Antonio ir amerikietis Garmina Paygar.

18-metis centro gynėjas Nikita Verkhunovas į peržiūrą atvyko iš Samaros „Krylya Sovetov“ komandos, žaidžiančios Rusijos aukščiausioje lygoje. Nors pagrindinėje ekipoje 1,90 m. gynėjas debiutuoti nespėjo, rusas reguliariai žaidė Rusijos jaunimo lygoje bei atstovavo „Krylya Sovetov“ dublerius trečiajame pagal pajėgumą Rusijos divizione. 

24 metų atakuojantis saugas Elsevaras Bakirzadehas didžiąją savo karjeros dalį praleido gimtajame Azerbaidžane, kur atstovavo eilę pajėgių klubų. Dar būdamas jauno amžiaus 2008-2009 metais žaidėjas priklausė garsiam FK „Qarabag“ klubui, o 2009-2014 m. atstovavo FK „Qabala“ klubą, kurį 2011 m. treniravo legendinis Tony Adams. Žaidėjas dar keletą sezonų žaidė Azerbaidžane, o pastaruoju metu – FC „Lux“ komandoje iš Švedijos.

21 metų saugas Leonardo Antonio į peržiūrą atvyko iš San Paolo „Portuguesa“ ekipos, rungtyniaujančios ketvirtajame pagal pajėgumą Brazilijos divizione. Tuo tarpu 25 metų amerikietis Garmina Paygar į Lietuvą atvyko iš Colorado „Switchbacks“, žaidžiančios ketvirtoje pagal pajėgumą JAV divizione. Galingai sudėtas žaidėjas rungtyniauja centro puolėjo pozicijoje.

Rusas ir azerbaidžanietis jau žaidė  pastarosiose draugiškose rungtynėse prieš Rygos FK „Audą“, o amerikietis ir brazilas į Lietuvą atvyko šeštadienį. Žaidėjai treniruotėse ir sekančiose draugiškose rungtynėse sieks įrodyti savo vertę trenerių štabui.