„Džiugo“ gretas papildė jaunas vartininkas

Prie Telšių „Džiugo“ šiandien oficialiai prisijungė vartininkas Kajus Urbietis.

17-metis šiauliškis nuo 12 metų tobulėjo Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune. Kajus taip pat yra nuolatinis Lietuvos jaunimo rinktinių narys. Verta paminėti, jog  vartininkas yra dalyvavęs ne vieno užsienio klubo peržiūroje, o tarp garsesnių klubų žaidėjas savo vertę įrodinėjo ir Genujos „Sampdoria“ atstovams. Pusę sezono vartininkas praleido ir Italijos Serie D pirmenybėse rungtyniaujančiam S.S. „Matelica“ klubui. Jau nuo pasiruošimo sezonui pradžios prie pagrindinės komandos treniruočių prisijungęs Kajus Urbietis kartu su Nedu Kulevičium ir Kęstučiu Pilipavičium sudarys ateinančio sezono „Džiugo“ vartininkų grandį.

Taip pat žinoma, jog sekančiame sezone komandoje liks klaipėdiškis Skirmantas Rakauskas. Praėjusio sezono viduryje prie „Džiugo“ prisijungęs universalus žaidėjas per 10 sužaistų rungtynių spėjo pelnyti 5 įvarčius. 

Komandoje sekantį sezoną nebeliks ukrainiečio Vitalijaus Polianskio. Svarbia komandos dalimi per du sezonus tapęs vidurio gynėjas „Džiugo“ gretose sužaidė 54 rungtynes per kurias pasižymėjo 7 įvarčiais. Linkime gynėjui sėkmės tolesnėje karjeros stotelėje.