„Džiugas“ įveikė „Riterius“ B

Sezonui pasiekus kulminaciją Telšių „Džiugas“ 24 turo rungtynėse rezultatu 3:2 (1:0) įveikė Vilniaus „Riterius“ B.

Rungtynes kiek aktyviau pradėję svečiai susikūrė ir pirmąsias progas – „Riterių“ legionierius Terem Moffi jau pirmosiomis minutėmis pavojingai smūgiavo iš arti.

8 minutę dar viena puikia proga įmušti įvartį nepasinaudojo svečiai – „vienas prieš vieną“ situacijoje užtikrintai sužaidė vartus laiku palikęs Povilas Survila.

Rungtynių pradžioje kamuolį užtikrintai kontroliavę svečiai smūgį gavo 22 minutę – po Davydo Arlauskio perdavimo iš krašto įvartį įmušė Andrius Lipskis – 1:0.

Įvartis suteikė daugiau pasitikėjimo „Džiugo“ futbolininkams – telšiškiai perėmė kamuolio kontrolę bei sukūrė dar keletą progų, o 41 minutę Andrius Lipskis stojo realizuoti 11 m. baudinio, tačiau sėkmingai sužaidė svečių vartininkas. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje, jau 47 minutę po Andriaus Lipskio perdavimo iš krašto puikų įvarti galva įmušė Davydas Arlauskis – 2:0.

Po antrojo praleisto įvarčio svečiai ėmė spausti „Džiugo“ futbolininkus. Spaudimas davė vaisių 65 minutę, kada po sumaišties „Džiugo“ baudos aikštelės prieigose „Riterių“ B žaidėjas Matas Ramanauskas paleido klastingą smūgį į „Džiugo“ vartus ir rezultatą sušvelnino – 2:1.

69 minutę kone iš identiškos vietos smūgiavęs svečių legionierius David Frimpong pataikė į „Džiugo“ vartų virpstą, nuo kurio kamuolys įlėkė į vartus – 2:2.

Svečiams išlyginus rezultatą rungtynės pasiekė aukščiausią įtampą. To pavyzdys – 72 minutę už nesportišką pražangą parodyta raudona kortelė svečių žaidėjui Egidijui Dusevičiui.

86 minutę Davydas Arlauskis po Konstantino Šulco perdavimo iš krašto įmušė dar vieną įvartį galva bei dar kartą išvedė „Džiugą“ į priekį – 3:2.

Nors svečiai metė visas pajėgas į ataką ir rezultatą bandė išlyginti telšiškiai savo pranašumą išlaikė ir iškovojo tris taškus.

Po šios pergalės „Džiugas“ po 23 rungtynių turi 52 taškus. 22 rungtynes sužaidusi Gargždų „Banga“ turi 47 taškus, o Kėdainių „Nevėžis“ – 44 taškus. Sekančios rungtynės – jau rugsėjo 20 dieną Alytuje prieš vietos „Dainavą“. Iki čempionato pabaigos „Džiugui“ liko sužaisti 5 rungtynes.