„Džiugas” užsitikrino nugalėtojų titulą!
65504755_2372951112951373_2391469457206673408_o

Iki I lygos pabaigos likus dviems turams „Džiugas” užsitikrino lygos nugalėtojų titulą. Rungtynėse Kretingoje „Džiugas” rezultatu 3:2 (3:0) įveikė „Miniją”, o Gargždų „Banga” patyrė pralaimėjimą „Jonavoje”. Telšiškiai nuo „Bangos” turnyrinėje lentelėje atsiplėšė 12 taškų skirtumu ir tapo nebepavejami.

Rungtynes aktyviau pradėjęs „Džiugas” jau 10 minutę po Andriaus Lipskio įvarčio išsiveržė į priekį – 1:0. Aikštėje toliau dominavę telšiškiai antrąjį įvartį įmušė 37 minutę – po „Minijos” gynėjo klaidos „Džiugo” brazilas Leo Antonio žaibiškoje atakoje padvigubino rezultatą – 2:0. Jau 41 minutę po Davydo Arlauskio „skerso” perdavimo į baudos aikštelę dar vieną įvartį įmušė Andrius Lipskis – 3:0.

Didelę persvarą susikrovę telšiškiai antrajame kėlinyje sulaukė ir „Minijos” argumentų. Šeimininkai pagerino savo žaidimą bei sukūrė keletą progų, o 63 minutę smūgiu iš standartinės padėties įmušė Gvidas Juška – 3:1.

Įvartį įmušę šeimininkai ėmė vis labiau spausti „Džiugo” futbolininkus, o 78 minutę dar vieną įvartį į „Džiugo” vartus įmušė Paulius Juška – 3:2.

Per likusį laiką kretingiškiai metė visas pajėgas ir toliau bandė išlyginti rezultatą, tačiau „Džiugui” pavyko atsilaikyti ir iškovoti lemiamą šio sezono pergalę.