„Džiugas” toliau artėja medalių link
71324846_1384733801673912_8448462857510584320_n

Rugsėjo 20 dieną „Džiugo” futbolininkai Alytuje įveikė „Dainavos” ekipą rezultatu 1:0. Vienintelį mačo įvartį 56 minutę pelnė Erikas Vainoras.

Gana blankios ir atkaklios rungtynės prasidėjo žvalgyba – abi komandos rimtesnių progų pirmosiomis minutėmis, nepaisant keleto smūgių iš toli, nesukūrė.

Pirmoji reali proga buvo sukurta 31 minutę – po pavojingo Ronaldo Misiūno „skerso” perdavimo į vartus smugiavo Andrius Lipskis, o jo smūgiuotą kamuolį prieš save atmušė „Dainavos” vartininkas. Prie kamuolio suskubęs Erikas Vainoras dar kartą smūgiavo į vartus, tačiau alytiškių vartininkas smūgį atrėmė.

56 minutę krito vienintelis rungtynių įvartis – po ilgo perdavimo greitoje atakoje Ronaldas Misiūnas suklaidino varžovų gynėją, perdavė kamuolį į ataką atskubėjusiam Adomui Mikai kuris vienu lietimu kamuolį perdavė baudos aikštelėje buvusiam Erikui Vainorui. Puikus smūgis vienu lietimu skriejo į viršutinį vartų kampą – 1:0.

Nervingose rungtynėse, kuriose parodytos net 6 geltonos kortelės (5 iš jų – džiugiečiams) telšiškiams pavyko išlaikyti vieno įvarčio persvarą bei iškovoti itin svarbius tris taškus. Po 25 turo „Džiugas” per 24 rungtynes surinko 55 taškus, vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusi Gargždų „Banga” turi 48 taškus. Iki čempionato pabaigos „Džiugui” liko sužaisti keturias rungtynės – dvi namuose (prieš FA „Šiaulius” ir Vilniaus „Žalgirį” B) ir dvi išvykoje (prieš Kretingos „Miniją” bei FC „Pakruojį”). Iki sekančių rungtynių spalio 5 dieną prieš FA „Šiaulių” ekipą „Džiugas” turės kiek daugiau poilsio, kadangi rugsėjo 28 nereikės žaisti rungtynių prieš jau išnykusį Kauno „Stumbro” klubą.