„Džiugas“ pradėjo pasiruošimą ateinančiam sezonui
20210107_150413

Telšių „Džiugo“ futbolininkai pradėjo ruoštis ateinančiam ir tikriausiai klubui istoriniam sezonui. Į pirmąją treniruotę dirbtinės dangos stadione komandos nariai susirinko dar pirmadienį ir kartu pluša jau beveik savaitę.

Į pirmąją treniruotę susirinko dauguma lietuvių, atstovavusių „Džiugą“ praėjusiame sezone – Davydas Arlauskis, Andrius Lipskis, Tomas Rapalavičius, Adomas Mika, Rokas Stanulevičius, Martynas Vasiliauskas, Marius Paukštė, Povilas Survila, Rokas Lazdinauskas, Ronaldas Misiūnas, Domantas Šluta, Deimantas Kontenis bei Kipras Keliauskas, taip pat prisijungė ir savo galimybes įrodinėja keletas jaunųjų atstovų iš dublerių (B) ekipos.

Artimiausiu metu prie treniruočių proceso prisijungs ir legionieriai Leonardo Antonio, Konstantinas Šulcas bei Yudai Koike, atstovausiantys „Džiugą“ ir artėjančiame sezone. Šie žaidėjai šiuo metu vis dar yra savo gimtosiose šalyse, bet jau suderintos atvykimo datos.

Klubo direktorius Martynas Armalis atskleidė, kad netrukus prie treniruočių prisijungs ir į peržiūras atvyksiantys potencialūs naujokai: „Jau kuris laikas stebime keletą žaidėjų, o dabar jau laukiame susitikimų ir galimybės juos išbandyti. Toks laikotarpis kai turime daug pasiūlymų, bet esame susikoncentravę į tam tikras pozicijas, tad komandos komplektacijos darbai įgauna rimtą pagreitį. Nors kasdien susiduriame su probleminiais taškais ir dar turime atlikti be galo daug darbų, – visi kartu tikimės žengti istorinį žingsnį ir esame gerai nusiteikę“.

„Džiugas“ pasiruošimo draugiškų rungtynių ciklą pradės jau šį šeštadienį – už uždarų durų Telšiuose bus sužaistos kontrolinės rungtynės su Gargždų „Bangos“ B ekipa.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration