„Džiugas“ pasipildė pirmuoju naujoku
12804841_1092164347513324_2944858571274586150_n

Artėjančio sezono pasiruošimui įgaunant pagreitį sukirtome rankomis su pirmuoju naujoku šį tarpsezonį. Juo tapo 25-erių saugas Lukas Ankudinovas.

Centro saugo ir centro gynėjo pozicijose galintis žaisti futbolininkas yra kilęs iš Tauragės, kur ir pradėjo savo karjerą. Atstovaudamas Tauragės „Tauro“ ekipą Lukas 2012 m. sezone debiutavo A lygoje būdamas vos 17-os, o po kelių metų, nepaisant savo jauno amžiaus, tapo ir komandos kapitonu. 2015 metais tauragiškis pakėlė sparnus į užsienį bei papildė „Lanusei“ klubą, rungtyniaujantį 4-ąjame Italijos divizione.

Po sezono „Lanusei“ ekipoje Lukas persikėlė į to pačio diviziono „Tortoli“ klubą, kuriame taip pat praleido vieną sezoną. 2017 metais saugas grįžo į „Taurą“, tuo metu rungtyniavusį I lygoje, tačiau po pusmečio grįžo į tą patį „Tortoli“, kur iki šiol praleido tris sezonus.

„Džiugo“ naujokas išsiskiria kovingumu bei aistra aikštėje, o tai, pasak klubo vadovo Martyno Armalio, puikiai atitinka klubo identitetą: „Džiaugiamės, kai pagrindinę komandą papildo ne tik pajėgūs, tačiau ir mūsų klubo puoselėjamoms vertybėms artimi futbolininkai. „Džiugo“ identitetas yra neatskiriamas nuo žemaitiško charakterio, todėl džiaugiamės, kad Lukas, pats būdamas žemaičiu, prisijungė prie mūsų klubo“.

Artimiausiu metu klubą papildys ir daugiau naujų futbolininkų.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration