„Džiugas” namie sutriuškino „Atmosferą”
56356651_2610707662289891_4109656834615279616_o

III turo rungtynėse Telšiuose „Džiugas” rezultatu 6:0 (4:0) įveikė Mažeikių „Atmosferos” futbolininkus.

Pirtį svečiams telšiškiai užkūrė jau nuo pirmųjų minučių – jau 3 minutę po Konstantino Šulco pakelto kampinio žiūrovus iš vietų pakėlė Davydas Arlauskis, taikliai smūgiavęs galva.

Jau 6 minutę rezultatas tapo 2:0 kada po įžaisto kampinio ir Eriko Vainoro perdavimo Andrius Lipskis precižišku smūgiu pataikė į tolimą vartų kampą iš už baudos aikštelės ribų.

Telšiškiai nemažino rungtynių tempo ir toliau aktyviai atakavo svečių vartus – šansus pasižymėti po standartinių padėčių turėjo Skirmantas Rakauskas bei Tomas Rapalavičius.

25 minutę po kone idealaus Konstantino Šulco „skerso” perdavimo puikią progą įmušti turėjo Erikas Vainoras, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

29 minutę suklydo patys „Atmosferos” futbolininkai – gynėjas atmetė kamuolį vartininkui tačiau nepastebėjo šio perdavimo jau laukusio Andriaus Lipskio kuris perėmė kamuolį bei perdavė jį Mariui Papšiui, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į vartus bei patrigubinti rezultatą.

36 minutę puikų reidą surengė Edvinas Sirutavičius, kuris perdavė kamuolį Erikui Vainorui – pastarasis įmušė dar vieną įvartį.

38 minutę pirmąją progą turėjo ir „Atmosferos” futbolininkai, tačiau telšiškių vartus apsaugojo Kajus Urbietis.

Antrąjį kėlinį „Džiugas” ir vėl pradėjo aukštu tempu, o 52 minutę po savotiškų „namų darbų” bei Andriaus Lipskio perdavimo iš baudos smūgio savo antrąjį įvartį įmušė Marius Papšys.

62 minutę po puikaus Eriko Vainoro reido bei perdavimo Marius Papšys pasižymėjo trečiąjį kartą bei užtvirtino „Džiugo” pranašumą. Per likusį laiką nei svečiams, nei šeimininkams pasižymėti nebe pavyko.