„Džiugas” įveikė „Šiaulius”
61912406_1070983296446263_6354398341995954176_n

Spalio 5 dieną Telšių centriniame stadione Telšių „Džiugas” rezultatu 3:0 (2:0) įveikė FA „Šiaulių” ekipą. Tai buvo trečioji „Džiugo” pergalė paeiliui I lygos pirmenybėse.

Rungtynių pradžioje pirmą progą turėjo svečiai, tačiau po standartinės padėties į vartus smūgiuotą kamuolį atrėmė „Džiugo” vartininkas Povilas Survila.

Jau 14 minutę po Eriko Vainoro „skerso” perdavimo šiauliškių baudos aikštelėje kilo sumaištis, ko pasekoje „Džiugo” legionierius Valeri Kuridze nukreipė kamuolį į svečių vartus – 1:0.

24 minutę po dar vieno puikaus Eriko Vainoro perdavimo Rokas Lazdinauskas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus – 2:0.

Pirmajame kėlinyje šiauliškiai turėjo dar vieną rimtą progą rezultatą sušvelninti, tačiau savo darbą vartuose vėl puikiai atliko Povilas Survila.

Antrajame kėlinyje abi komandos toliau kūrė progas – „Džiugas” ir „Šiauliai” turėjo dar po keletą progų pasižymėti, tačiau smūgiai arba skriedavo ne į vartų plotą, arba užtikrintai sužaisdavo vartininkai. 82 minutę šiauliškiai savojoje baudos aikštelėje prasižengė prieš Leo Antonio, o teisėjas skyrė 11 m. baudinį. Jį sėkmingai realizavo Andrius Lipskis – 3:0.

Po šių rungtynių „Džiugas” dar labiau priartėjo prie aukso – po 25 rungtynių savo sąskaitoje turime jau 58 taškus. 24 rungtynes sužaidusi Gargždų „Banga” turi 49 taškus. „Džiugas” tapti nugalėtoju oficialiai galės jau sekančiame ture pergalės prieš Kretingos „Miniją” ir „Bangos” pralaimėjimo arba lygiųjų prieš „Jonavą” atveju. Iki pirmenybių pabaigos „Džiugui” liko sužaisti tris turus.

Sekančios rungtynės – spalio 12 dieną, 14 valandą Kretingos stadione.