„Džiugas” išvykoje palaužė „Dainavą”
32882583_813160095561919_7759115005865230336_o

Gegužės 24 dieną Alytaus centriniame stadione šeimininkai priėmė Telšių „Džiugo” futbolininkus. Nuaidėjus finaliniui rungtynių švilpukui, teisėjas užfiksavo „Džiugo” pergalę rezultatu 1:0.

Atkaklios rungtynės prasidėjo aktyviai ir pirmame kėlinyje tiek dzūkų, tiek žemaičių ekipos demonstravo apylygį žaidimą. Nors komandos ir sukūrė keletą progų, pirmasis kėlinys pasibaigė be įvarčių.

Antroji dvikovos dalis pradėjo pavojingomis atakomis prie abiejų komandų vartų. Iš pradžių tai padarė „Dainavos” legionieriai, tačiau be atsakymo neliko iš Telšių „Džiugo“ puolėjai.

Kaip vėliau paaiškėjo, rungtynėse lemtinga tapo 70 minutė – po keitimo pasirodęs Siyanda Mpetwane atliko reidą aikštės krašte, pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o po sumaišties Benas Anisas smeigė kamuolį į dzūkų vartus.

84 minutę realią progą išlyginti rezultatą turėjo ir svečiai, tačiau pramušti Ronaldo Grižo ginamų vartų dzūkams nepavyko. Per likusį laiką „Dainava” progų nebesukūrė ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą.

Alytaus DFK „Dainava“ – Telšių FC „Džiugas“ 0:1 (0:0)

70 min. B.Anisas (Džiugas)