„Džiugas” iškovojo 6 pergalę iš eilės
61912406_1070983296446263_6354398341995954176_n

Gegužės 2 dieną, pirmą kartą šį sezoną Telšių centriniame stadione žaidę „Džiugo” futbolininkai rezultatu 3:0 (1:0) įveikė Alytaus „Dainavos” ekipą. Tai buvo jau šeštoji džiugiečių pergalė iš eilės I lygoje.

Rungtynės prasidėjo nuo žvalgybos – pirmąsias minutes tai šeimininkai, tai svečiai kontroliavo kamuolį savo aikštės pusėse, o tolimesni veiksmai strigdavo aikštės viduryje. Pirmąjį rimtą šansą 22 minutę turėjo „Džiugas” – po Konstantino Šulco perdavimo į baudos aikštelę progą smūgiui turėjo Davydas Arlauskis, tačiau smūgiuoti į vartus nepavyko. Ta pačią minutę, sekančioje atakoje savo „pusprogę” turėjo ir „Dainava” – svečių legionierius smūgiu iš už baudos aikštelės ribų į telšiškių vartus nepataikė.

Kertinis pirmojo kėlinio epizodas įvyko 30 minutę – Konstantinas Šulcas smūgiavo į vartus iš baudos smūgio, „Dainavos” vartininkas sužaidė neužtikrintai ir nepagavo kamuolio, o prie jo pirmą prišokusį Tomą Rapalavičių pargriovė „Dainavos” žaidėjas – teisėjas nedvejodamas skyrė 11 m. baudinį. „Dainavos” vartininkas atrėmė Andriaus Lipskio smūgį nuo 11 m. žymos, tačiau nesėkmingai – A. Lipskis prieš save atšokusį kamuolį antruoju bandymu nukreipė į alytiškių vartus – 1:0.

Antrajame kėlinyje alytiškiai rungtyniavo aktyviau, tačiau tai dažnai kainuodavo jų pačių vartų saugumą. 58 minutę Davydas Arlauskis pabėgo nuo alytiškių gynėjų, tačiau smūgis į vartus buvo netikslus.

74 minutę alytiškių gynėjas nepataikė į kamuolį, o tuo pasinaudojęs Skirmantas Rakauskas išbėgo vienas prieš vieną su varžovų vartininku ir smūgiavo tiksliai – 2:0.

Puikią rungtynių pabaigą vainikavo Erikas Vainoras – 81 minutę po Leo Antonio perdavimo E. Vainoras puikiu smūgiu kaire koja nepaliko jokių vilčių alytiškių vartininkui – 3:0.

Per likusį laiką rimtesnių progų nepavyko sukurti nei šeimininkams, nei svečiams, tad teisėjo švilpukas užfiksavo dar vieną „Džiugo” pergalę. Po šių rungtynių „Džiugas” kartu su Gargždų „Banga” turi 25 taškus ir toliau išlieka I lygos turnyrinės lentelės viršuje. Sekančios rungtynes taip pat laukia Telšiuose –  žaisime prieš Kauno „Stumbro” B jaunimą, tačiau rungtynių data turėtų keistis skirtingai nei skelbiama oficialiuose tvarkaraščiuose. Apie pakitimus informuosime – lauksime dar didesnio jūsų palaikymo.