„Džiugas” iš Kupiškio parsivežė tašką
66204114_462598934498604_2709619043693756416_n

Šventinę liepos 6 dieną „Džiugas” žaidė paskutines rungtynes prieš trumpas atostogas. Kupiškyje rungtynės nesusiklostė taip, kaip norėjosi – rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Geroje formoje pastaruoju metu esantis „Kupiškis” nuo pirmų minučių rodė, jog lengva nebus. Kietu žaidimu pasižymintys kupiškėnai neleido „Džiugui” primesti savo žaidimo ir kontroliuoti rungtynių tempo.

Daug jėgų pareikalavusiame pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo realių progų pasižymėti, tačiau pagrindiniai įvykiai laukė antrajame kėlinyje. 53 minutę rezultatyviausias „Kupiškio” žaidėjas Edgaras Stankevičius išvedė šeimininkus į priekį – 1:0. Po praleisto įvarčio „Džiugas” toliau kantriai žaidė ir kūrė progas. Tačiau rezultatą išlyginti pavyko tik 83 minutę – Tomas Rapalavičius nuginklavo „Kupiškio” vartininką iš Latvijos Glebs Sopots.

Itin daug aistrų kėlė rungtynių arbitro Manto Pomeckio darbas. Teisėjas leido žaisti itin kietai, o 84 minutę po itin grubaus epizodo prieš „Džiugo” žaidėją Edvina Sirutavičių nebuvo užfiksuota net pražanga, kas išprovokavo „Džiugo” žaidėjų pasipiktinimą. Netrukus buvo pašalintas Skirmantas Rakauskas, o dar po minutės iš techninės zonos išvarytas ir  treneris Marius Šluta.

Sekančios I lygos rungtynės laukia rugpjūti, o liepos pabaigoje numatoma sužaisti keletą draugiškų susitikimų, apie kuriuos informuosime netrukus.