„Džiugas” ir „Vytis” pasidalino po tašką
D977E883-F6C1-4E90-97A3-7ED1C0D0070D

Rugsėjo 8 dieną Telšiuose susikovė lygos lyderis Telšių „Džiugas” ir puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Vilniaus „Vytis”. Įnirtingos rungtynės baigėsi rezultatu 2:2 (2:2)

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo „Džiugo” žaidėjams – 7 minutę po puikaus Ronaldo Misiūno „pjauto” perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus nukreipė „Džiugo” brazilas Leo Antonio – 1:0.

Tačiau svečiai iš Vilniaus lengvai atiduoti rungtynių kontrolės šeimininkams neleido ir sukūrė keletą pavojingų išpuolių. 27 minutę po pražangos „Džiugo” baudos aikštelės prieigose svečių legionierius iš Ganos Alex Kyeremeh puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino – 1:1.

Jau 30 minutę tas pats Alex Kyeremeh išvedė svečius į priekį – „Vytis” užklupo nepasiruošusius „Džiugo” gynėjus ir po pakelto kampinio įmušė antrąjį įvartį.

„Džiugas” savo atsakymą pateikė jau po minutės –  31 min. Konstantinas Šulcas pakelė kampinį kurį puikiu smūgiu galva „uždarė” Davydas Arlauskis – 2:2.

39 minutę prie „Džiugo” vartų kilo dar vienas pavojus – po svečio smūgio kamuolys sudrebino „Džiugo” vartų skersinį.

53 minutę tas pats Alex Kyeremeh turėjo progą įmušti savo trečiąjį įvartį, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų.

Rungtynių pabaigoje šansą įmušti turėjo ir „Džiugas”, tačiau Ronaldas Misiūnas smūgio į vartus atlikti nespėjo.

Po šių rungtynių „Džiugas” su 49 taškais išlieka pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje. 47 taškus turi Gargždų „Banga”, 44 – vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidęs Kėdainių „Nevėžis”. Sekančios rungtynės laukia rugsėjo 16 dieną – į Telšius atvyks Vilniaus „Riteriai” B.