„Džiugas” antrąkart įveikė „Nevėžį
18622462_647583742119556_1523539082652000246_n

Centrinėse 22 turo rungtynėse „Džiugas” namie po atkaklios kovos rezultatu 2:0 (0:0) įveikė viena iš artimiausių persekiotojų – Kėdainių „Nevėžį”.

Rungtynės prasidėjo nuo žvalgybos. Abi komandos atliko po keletą smūgiu, tačiau arba jie buvo atremti vartininkų arba neskriejo į vartų plotą.

Pirmoji rimta grėsmė 30 minutę kilo prie „Nevėžio” vartų – po pakelto kampinio iš arti pavojingai smūgiavo Davydas Arlauskis.

Pagrindinis rungtynių veiksmas vyko antrajame kėlinyje – jau 52 minutę po Andriaus Lipskio perdavimo iš standartinės padėties baudos aikštelėje kilo sumaištis, o atšokusį kamuolį į vartus nukreipė „Džiugo” legionierius iš Ukrainos Konstantinas Šulcas – 1:0.

Po įmušto įvarčio kėdainiečiai šturmavo „Džiugo” vartus – 54 minutę po kampinio kamuolys prariedėjo prie pat „Džiugo” vartų virpsto, o dar po poros minučių „Nevėžio” žaidėjas itin pavojingai smūgiavo galva, tačiau smūgis ir vėl buvo netikslus.

Tačiau idealiausią progą įmušti „Nevėžis” turėjo 60 minutę – vienas prieš telšiškių vartininką atsidūręs „Nevėžio” futbolininkas nesugebėjo išlyginti rezultato.

68 minutę po kampinio prie „Nevėžio” vartų Davydas Arlauskis puikiu smūgiu įmušė antrąjį įvartį – 2:0. Rezultatyvų perdavimą nuo kampinio gairelės atliko tas pats Konstantinas Šulcas.

Per likusį laiką komandos rimtesnių išpuolių nesurengė tad rungtynes laimėjo telšiškiai. Po šios pergalės „Džiugas” po 22 rungtynių su 48 taškais išlieka pirmoje pozicijoje. 47 taškus turi Gargždų „Banga”, 44 taškus turi Kėdainių „Nevėžis”. Iki čempionato pabaigos liko sužaisti 7 rungtynes. Artimiausios laukia jau rugsėjo 8 dieną – į Telšius atvyks puikioje formoje esantis Vilniaus „Vytis” su legendiniu treneriu Algimantu Liubinsku priešakyje. Kviečiame atvykti ir palaikyti „Džiugą” lemiamose kovose!