Antrąjį ratą telšiškiai pradėjo sėkmingai
38454101_877502319127696_2117669599938871296_o

Telšių „Džiugo” futbolininkai antrojo rato pirmosiose rungtynėse namuose be didesnio vargo 3:0 sutriuškino „Trakų” B ekipą.

Rungtynės prasidėjo aktyviu „Džiugo” spaudimu – jau 6 minutę po puikaus Adomo Mikos perdavimo iš krašto įvartį įmušė Erikas Vainoras. Tai buvo jau 8 žaidėjo įvartis šį sezoną. Po įmušto įvarčio rungtynių tempas kiek nukrito. Nors komandos dar turėjo progų pasižymėti, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatui esant 1-0.

Karštą vakarą vykusiose rungtynėse antrasis kėlinys prasidėjo taip, kaip ir pirmasis – Skirmantas Rakauskas 49 minutę po sumaišties baudos aikštelėje įmušė antrąjį įvartį, o 52 minutę po puikaus Andriaus Lipskio perdavimo nuginklavo varžovų vartininką smūgiu galva.

Nors telšiškiai susikūrė ir daugiau progų, rezultatas baigėsi rezultatu 3-0.