8 turas: varžovo apžvalga

Gegužės 15 dieną, trečiadienį, kiek neįprastai I lygoje startuos 8 turas. 19 valandą Vilniuje telšiškiai stos į kovą prieš gerai žinomą varžovą – Vilniaus „Vytį“.

Šiuo metu „vyčiai“ rikiuojasi 7 turnyrinės lentelės vietoje, iškovoję 4 pergales, kartą sužaidę lygiomis ir patyrę du pralaimėjimus ir savo kraityje turintys 13 taškų. 

Vilniaus „Vytį“ treniruoja legendinis treneris Algimantas Liubinskas, o komandą vilniečiai sukomplektavo pagal sau įprastą braižą – komandos branduolį sudaro patyrę futbolininkai, kuriems talkina būrys jaunimo. Komanda taip pat turi ir legionierių iš Ukrainos ir Gruzijos. Svečių gretose verta išskirti visada galintį įmušti puolėją Artur Skuratovič, taip pat daug futbolo ragavusius Jevgenij Moroz, Tomą Misiūną ir Manta Makutinovičių. 

„Džiugo“ ir „Vyčio“ tarpusavio rungtynių istorija žada rezultatyvias rungtynes – per 6 iki šiol žaistas dvikovas kartą laimėjo telšiškiai, dukart triumfavo „vyčiai“ ir trys dvikovos baigėsi lygiosiomis, o 6 rungtynes buvo įmušti net 26 įvarčiai – vidutiniškai net po 4,3 per rungtynes.

„Džiugo“ gretose rungtyniauti pasiruošę visi futbolininkai. Praėjusį turą dėl diskvalifikacijos praleidęs Marius Papšys taip pat vyks į Vilnių. 

Rungtynės prasidės 19 valandą LFF stadione.