7 turas: varžovo apžvalga

Gegužės 12 dieną „Džiugo“ futbolininkų laukia rimtas iššūkis – Kėdainiuose žaisime prieš „Nevėžio“ ekipą.

Šiuo metu 1 turnyrinės lentelės vietoje esantis „Nevėžis“ turi 14 taškų, tačiau yra sužaidęs rungtynėmis daugiau nei po 13 taškų turinti Alytaus „Dainava“ ir „Džiugas“. Kėdainių futbolininkai gali pasigirti ir puikiu rezultatyvumu – „Nevėžis“ per 7 rungtynes įmušė net 19 įvarčių, tiesa net 17 iš jų pelnyta trijose rungtynėse (rezultatu 5:1 sutriuškinti „Kupiškio“, 5:0 – Kretingos „Minijos“ futbolininkai, o paskutinėse rungtynėse rezultatu 7-2 įveiktas Vilniaus „Žalgiris“ B). „Nevėžio“ forma pastaruoju metu identiška kaip ir „Džiugo“ –  per 5 paskutines rungtynes kartą sužaista lygiosiomis, patirtas pralaimėjimas ir laimėtos trys dvikovos. 

„Nevėžio“ gretose galima išskirti rezultatyviausią praėjusio sezono futbolininką Evaldą Kugį, kuris šį sezoną per 7 rungtynes jau spėjo įmušti penkis įvarčius. Vienas vyriausių kedainiečių žaidėjų Aretas Gėgžna per 7 rungtynes pasižymėjo keturis kart, po tris įvarčius jau spėjo įmušti Ernestas Mickevičius ir Rimvydas Lipnevičius. „Nevėžio“ gretose vienu svarbiausių žaidėjų aikštės viduryje yra ir buvęs „Džiugo“ futbolininkas Martynas Vasiliauskas. Telšiškis žaidė visose rungtynėse šį sezoną ir savo sąskaitoje turi vieną įvartį. 

„Džiugas“ ir „Nevėžis“ iki šiol yra susitikęs 9 kartus – 7 I lygoje ir kartą LFF taurėje. 7 pergales šventė „Nevėžis“, du kartus laimėjo „Džiugas“.

Telšiškiams šiose rungtynėse negalės padėti Marius Papšys kuris praėjusiose rungtynėse prieš save išvydo raudoną kortelę.

Primename, jog rungtynės – gegužės 12 dieną, 15 valandą Kėdainių miesto stadione. Rungtynes „Džiugas“ transliuos tiesiogiai savo „Facebook“ paskyroje.