27 turas: rungtynių apžvalga

Po praleisto turo „Džiugas“ į aikštę sugrįš jau spalio 5 dieną – šeštadienį Telšių centriniame stadione stosime į priešpaskutinę dvikovą namų aikštėje. Į Telšius atvyks FA „Šiauliai“ ekipa.

Galima neabejoti, jog šios rungtynės labai svarbios abiems pusėms. Kol „Džiugas“ bandys dar patogiau įsitvirtinti pirmojoje vietoje, svečiai vis dar kaunasi dėl prizinių vietų – vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidę šiauliečiai nuo trečioje vietoje esančio Kėdainių „Nevėžio“ atsilieka tik 5 taškais. FA „Šiauliai“ – viena iš trijų komandų šiame sezone įveikusi Telšių „Džiugą“. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse Šiauliuose „Džiugas“ nusileido rezultatu 1-0 – vienintelį įvartį tada pelnė buvęs „Džiugo“ žaidėjas Vaidas Viktoravičius.

Neabejotini rezultatyvios ir techniškos šio sezono „Šiaulių“ komandos lyderiai yra Donatas Konikas, savo sąskaitoje turintis 14 įvarčių ir Justas Petravičius, įmušęs 10 įvarčių.

Šiose rungtynėse „Džiugui“ negalės padėti Skirmantas Rakauskas ir Davydas Arlauskis. Abu žaidėjai suspenduoti vienam turui dėl surinktų geltonų kortelių.

Rungtynės prasidės 14 valandą Telšių centriniame stadione.