22 turas: rungtynių apžvalga

Po kovos LFF Taurėje „Džiugas“ daug laiko atsikvėpti neturės, kadangi rugpjūčio 31 dieną laukia dar vienas principinis mūšis dėl vietos I lygos turnyrinės lentelės viršūnėje – į Telšius atvyksta Kėdainių „Nevėžis“.

Sezono pradžioje buksavęs „Nevėžis“ pamažu prisivijo ilgą laiką lyderiavusius „Džiugą“ ir Gargždų „Bangą“. Kėdainiškiams į naudą išėjo ir Kauno „Stumbro“ B pasitraukimas iš I lygos pirmenybių – taip „Nevėžis“ gavo papildomų taškų turnyrinėje lentelėje. Šiuo metu Kėdainių komanda per 20 sužaistų rungtynių turi 44 taškus ir dalijasi 2-3 vietomis su Gargždų „Banga“. Paskutinėse rungtynėse „Nevėžis“ LFF Taurėje kovėsi su Vilniaus „Žalgiriu“ ir pralaimėjo 1-6, o paskutinėse I lygos rungtynėse Kretingoje rezultatu 0-2 pralaimėjo „Minijai“, tad kėdainiečiai į Telšius atvyks pasiilgę pergalių.

Praėjusio sezono rezultatyviausias I lygos žaidėjas Evaldas Kugys nemažina apsukų ir šį sezoną – per 20 sužaistų rungtynių „Nevėžio“ puolėjas įmušė 15 įvarčių ir yra antras rezultatyviausias lygos žaidėjas. Tuo tarpu „Nevėžio“ naujokas iš Sakartvelo Nika Toklikishvili I lygoje per 5 sužaistas rungtynes jau įmušė 4 įvarčius, o paskutinėse rungtynėse LFF Taurėje įmušė ir į Vilniaus „Žalgirio“ vartus.

Rungtynės rugpjūčio 31 dieną Telšiu centriniame stadione prasidės 16 valandą.