16 turas: rungtynių apžvalga

Liepos 6 dieną „Džiugas“ prieš pat mėnesio atostogas pradės II rato kovas. Laukia tolima išvyka į Kupiškį, kur žaisime prieš vietos „Kupiškio“ komandą. 

Pirmojo turo rungtynėse „Džiugas“ Telšiuose įveikė „Kupiškį“ rezultatu 1-0, tad „Kupiškio“ futbolininkai sieks revanšo. Gan gerais rezultatais pastaruoju metu pasižymintis „Kupiškis“ šiuo metu yra 9 turnyrinės lentelės vietoje su 5 pergalėmis, 4 lygiosiomis ir 5 pralaimėjimais. Komanda šiuo metu yra surinkusi 19 taškų ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. Pergalės atveju „Kupiškio“ ekipa galėtų pakilti į 7 vietą, tad „Džiugo“ laukia rimta kova. Praėjusiose rungtynėse „Kupiškis“ namie tik po atkaklios kovos (1-0) pralaimėjo Gargždų „Bangai“, o iki tol buvo nepralaimėjęs 6 rungtynių iš eilės (4 pergalės ir 2 lygiosios).

Daug legionierių savo sudėtyje turintis „Kupiškis“ pasistiprino jaunu futbolininku iš Kauno „Stumbro“ Elvinu Navicku, kuris jau pirmosiose rungtynėse I lygoje įmušė įvartį. Tuo tarpu rezultatyviausias „Kupiškio“ žaidėjas Edgaras Stankevičius per 12 rungtynių įmušė 7 įvarčius ir yra tarp rezultatyviausiu I lygos žaidėjų.

„Džiugo“ gretose treniruotėse jau kurį laiką pluša Marius Papšys, atsigaunantis po menisko traumos, tačiau jo galimybės pasirodyti šiose rungtynėse vis dar išlieka neaiškios.

Rungtynės Kupiškyje prasidės 17 valandą.