14 turo anonsas: antro rato startas pirmam aštuonetui
65504755_2372951112951373_2391469457206673408_o

Telšių „Džiugas” – FA „Šiauliai”

„Džiugas“ – viena iš dviejų lygos komandų, „negavusių dovanų“ iš „Riterių“ B. Telšiškiai atsidūrė trečioje vietoje, tačiau nuo lyderių juos skiria tik taškas. Situacija yra nesunkiai pataisoma, aišku, su sąlyga, jog taškai žemiau esantiems varžovams nebūtų dalinami. Telšių ekipa, ko gero, demonstravo stabiliausią žaidimą viso pirmo rato metu, tad ir toliau yra viena realiausių pretendentų į nugalėtojų titulą. Aišku, likusios 7 rungtynės – gana trumpa atkarpa ir joje kiekvienas suklupimas gali atsiliepti.

Atkaklioje ir įdomioje pirmo rato dvikovoje tarp šių komandų nugalėjo „Džiugas“, bet įvykiai ten galėjo pasisukti ir kitaip. Tad Telšiuose irgi gali nutikti visko. Juo labiau, kad svečių ekipa po pralaimėjimo „Džiugui“ finišavo gana audringai, trijomis rezultatyviomis pergalėmis, o pagal įmuštus įvarčius „Šiauliai“ yra antri lygoje. Sprendžiant iš visko, darbo abejų komandų gynyboms šeštadienį Telšiuose netruks, o kas bus pajėgesnis – parodys laikas.

Pagal www.pirmalyga.lt

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration