12 turas: varžovo apžvalga

Birželio 15 dieną laukia sunkios rungtynės išvykoje – telšiškiai vyks į Šiaulius, kur susitiks su FA „Šiauliais“.

FA „Šiauliai“ yra turnyro debiutantai – futbolo akademijos pagrindu sudaryta komanda žaidė LFF II lygoje, o šiemet pravėrė ir I lygos duris. Šiuo metu komanda su 17 taškų užima 5 vietą su 5 pergalėmis, 4 pralaimėjimais ir 2 lygiosiomis. Sezono pradžioje šiauliečiai žaidė užtikrintai ir šlavė savo varžovus, tačiau po keleto sėkmingų rungtynių FA „Šiauliai“ įkrito į duobę ir nelaimėjo jau 5 rungtynių iš eilės. Nepaisant duobės, verta pažymėti, jog šiauliečiai yra vieni rezultatyviausių I lygoje – per 10 rungtynių įmušti net 25 įvarčiai. 

Komandoje netrūksta žinomų žaidėjų, ypač – „Džiugo“ sirgaliams. Šiauliečių garbę gina rezultatyviausias visų laikų „Džiugo“ žaidėjas Vaidas Viktoravičius, taip pat kiek seniau „Džiuge“ žaidęs ir vėliau į Ispaniją išvykęs Rokas Lekiatas bei praėjusio sezono antrojoje pusėje Telšiuose žaidęs Sergej Amirzian. Taip pat verta paminėti Donato Koniko pavardę – jis yra vienas rezultatyviausių turnyro žaidėjų (8 įvarčiai).

Tai bus pirmoji „Džiugo“ ir FA „Šiaulių“ akistata šių komandų tarpusavio istorijoje.

Primename, jog rungtynės – birželio 15 dieną, 14 valandą Šiaulių centriniame stadione. Rungtynes transliuos ir futbolo.tv kanalas.