11 turo apžvalga: „Greitieji“ įvarčiai ir mažųjų serijų pabaigos
117784986_166349575105991_786574844465858539_o-750x422

Telšių „Džiugas” – Kėdainių „Nevėžis”1:2 (1:1)

Rungtynes šeimininkai pradėjo optimistine gaida – jau rungtynių debiute tikslą pasiekė Roko Stanulevičiaus smūgis. Beje, tai jau trečias Roko pelnytas įvartis per 5 rungtynes – pavydėtinas rezultatyvumas. Šeimininkai pabandė padidinti persvarą, tačiau staigi „Nevėžio” kontrataka, kurią pradėjo vartininkas, pratęsė Aretas Gėgžna, savo manevrais susukęs „Džiugo” gynėjams galvas, ir tiksliu smūgiu baigė Hamedas Timite leido svečiams atsikvėpti lengviau – 1:1. Maža to, netrukus šeimininkai liko mažumoje – raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Davydas Arlauskis. Ši maždaug dešimties minučių atkarpa turėjo didelę reikšmę tolimesnei susitikimo eigai ir rezultatui. Svečiai kiekybinę persvarą realizavo antrame kėlinyje ir padarė tai labai gražiai – nuostabų O.Dovhyj perdavimą nestipriu , bet gudriu galvos smūgiu išnaudojo Evaldas Kugys.

Pergalė Telšiuose sustiprino kėdainiečių ambicijas kovoje dėl aukštesnių pozicijų – dabar nuo lyderių trejeto juos skiria tik 2 taškai. Na, o kalbant apie įvarčių grožį, tai kol kas šioje srityje su „Nevėžiu” nelabai kas gali pasilyginti – beveik kiekviename ture į gražiausio turo įvarčio titulą pretenduoja kėdainiečių smūgiai, o kartais – net ir ne vienas.