10 turas: varžovo apžvalga

Birželio 2 dieną Telšiuose laukia bene centrinė turo dvikova – 10 turo rungtynėse „Džiugas“ pirmą kart šį sezoną Centriniame miesto stadione priims puikiai pažįstamą varžovą – Alytaus DFK „Dainavą“. 

I lyga jau spėjo įpusėti ir sužaidus 9 turus išryškėjo pirmieji sezono kontūrai – kol kas užtikrintai pirmaują „Džiugas“ ir Gargždų „Banga“, nuo artimiausių persekiotojų atsiplėšę 5 taškais. Tuo tarpu praėjusio sezono sidabro medalių laimėtojai alytiškiai šiame sezone žaidžia tikriausiai ne taip, kaip norėtų – po 9 turų surinkta 13 taškų (4 pergalės, 1 lygiosios, 4 pralaimėjimai) ir užimama 8 vieta. Į Telšius alytiškiai atvyks I lygoje patyrę tris pralaimėjimus namie iš eilės – 0:2 Kauno „Stumbrui“ B, 0:1 Vilniaus „Žalgiriui“ B ir 0:1 Kretingos „Minijai“. Per tris rungtynes neįmušę nė vieno įvarčio alytiškiai greičiausiai padarys išvadas ir Telšiuose sieks demonstruoti kur kas kokybiškesnį futbolą. Be to, Alytaus klubas kiek netikėtai iš kovos pasitraukė ir LFF Taurėje, nusileisdamas II lygoje žaidžiantiems „Marijampolė City“ futbolininkams. Nepaisant pralaimėjimų, šį sezoną dzūkai iškovojo ir puikių pergalių – išvykoje sutriuškintas „Pakruojis“ net 5:0, taip pat išvykoje rezultatu 3:1 įveikti galingą žaidimą sezono pradžioje demonstravę FA „Šiauliai“.

Alytiškių sudėtyje netrūksta aukšto meistriškumo futbolininkų – nors prieš sezoną komanda atsisveikino su dabar Marijampolės „Sūduvoje“ žibančiu Pauliumi Golubicku ir į „Panevėžį“ išvykusiu Sebastianu Vasquezu, komandą papildė kolumbietis Jose Balanta, šį sezoną per 9 rungtynes įmušęs jau 6 įvarčius. Fiziškai galingas ir greitas puolėjas šį sezoną yra neabejotinai vienas pavojingiausių „Dainavos“ ginklų. Rezultatyviai žaidžia ir ukrainietis Kyryl Silich, įmušęs 4 įvarčius. Galime išskirti ir komandos senbuvį Liną Savastą, turintį bene daugiausia patirties jaunoje „Dainavos“ komandoje.

„Džiugas“ ir „Dainava“ iki šiol tarpusavyje susitiko 10 kartų – 2 kartus LFF Taurėje ir 8 kartus I lygoje. Alytiškiai šventė 4 pergales, tuo tarpu „Džiugas“ laimėjo 5 kartus, dar vienerios rungtynės baigėsi lygiosiomis. 

Primename, jog rungtynės – jau birželio 2 dieną, 18 valandą Telšių centriniame stadione. Švęsime vaikų gynimo diena – visi vaikai, nusipiešę sau ir tėveliams bilietus, į rungtynes galės patekti nemokamai! Rungtynių metu vaišinsime gaiviaisiais gėrimais ir kava, organizuosime žaidimus kurių metu galėsite laimėti klubo prizų!